Geodata har i flere tiår bistått både petroleumsbransjen og Sokkeldirektoratet med konsulenttjenester, programvare og data som støtter virksomheten på norsk sokkel. Vi leverer en komplett GIS-plattform til industrien som utgjør et sentralt verktøy for analyse, visualisering, planlegging, drift og beredskap.
Plattformen hjelper selskaper med å ta informerte beslutninger basert på geografiske og tekniske data – fra leting og evaluering av undergrunnen til planlegging av rørledninger og overvåking av offshore-aktivitet. Resultatet er bedre ressursutnyttelse, økt sikkerhet og mer bærekraftige løsninger.
ArcGIS er mer enn et kartverktøy. Det er et integrert system som kobler sammen data fra hele verdikjeden, på tvers av ulike forretningsområder. I tillegg fungerer ArcGIS-plattformen som et samhandlingsverktøy mellom operatørselskaper, lisenspartnere og leverandørindustrien.
Noen av våre kunder innen
Olje og gass
- Equinor
- Aker BP
- Nexans
- DNO Norge
- Pandion Energy
- Reach Subsea
- Petrolia Noco
- Fugro Norway
- Cegal
- Vår Energi
Vi tar gjerne en uformell prat om mulighetene hos dere!


Kontakt oss
Last inn siden på nytt
Vennligst prøv igjen.





