Fremtidens GIS-løsninger for utility-bransjen: Bli med på fagdag i Oslo

Geodata inviterer til fagdag for virksomheter som jobber innen utility-bransjen onsdag 6. november i Oslo.
Meld deg på kurset

Dato:

6. november 2024

Tid:

9:00-16:00

Pris:

Sted:

Christiania Quartalet Møtesenter

Kursledere

No items found.

Dette blir en fagdag med innhold spesifikt rettet mot deg som jobber innen digitalisering av kraftnett- og telekombransjen, men vil også treffe deg som jobber innen vann- og avløp eller bygg- og anleggsbransjen. Det blir servert lunsj.

På fagdagen får du møte Esri, Volue og andre partnere, som vil presentere hvordan ArcGIS-plattformen og løsningen de har utviklet spesielt for utility-selskaper.

Det blir også kundepresentasjoner, der du møter norske nett- og telekomselskaper, som forteller om hvordan de bruker ArcGIS for å løse ulike utfordringer og behov i deres organisasjon.

Vi vil også ha en egen sesjon med gruppediskusjon om ulike tema som er relevante for hvordan dere bruker GIS. Dette vil føre til mer erfaringsutveksling og læring på tvers av bransjen, noe vi vet at flere av dere har et stort ønske om.

Meld deg på her

, ,

Meld deg på kurset

Fremtidens GIS-løsninger for utility-bransjen: Bli med på fagdag i Oslo

6. november 2024
Christiania Quartalet Møtesenter
* Alle felter er obligatoriske

Pris:

11.000,- eks mva.

Skjemaet er sendt inn. Takk for din henvendelse!
Last inn siden på nytt
Noe gikk galt ved innsendingen av skjemaet.
Vennligst prøv igjen.

Vi ser frem til å lære sammen med deg!

Meld deg på kurset